Pikap Kesimi-Kesme Pikap

Pikap KesimiKesme pikap yapımında yılların tecrübesi olan Atölyemiz kırşehir organize sanaiide faaliyet göstermektedir. Kalite-güven ve hız üçlüsünü temel alan iş anlayışımız sayesinde bu güne kadar yüzlerce kişiye hizmet sağlamış bir kurum olarak kesme pikap, pikap kesimi, açık kasa kamyonet yapımı gibi modifikasyonlarda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz... www.KesmePikap.com

Sitemize En Son Eklenenler

Geçmişten

Mar 24

Açık Kasa Kamyonet

Açık Kasa Kamyonet:

Açık Kasa Kamyonetler ülkemizde özellikle taşıma alanında kullanılan hafif tonajlı araçlardır. Özellikle belli başlı markaların açık kasa kamyonetleri bolca rağbet görmekte ve bu açık kasa kamyonetler fahiş sayılabilecek fiyatlarla son kullanıcılara ulaşmaktadırlar. Örneğin Ford Transit Açık kasa Kamyonetler orjinal olarak alındığında ciddi rakamlar gözden çıkarılmalıdır.

Peki bu açık kasa kamyonetlerin ucuza mal edilmesi mümkün değil midir? Evet, bu mümkündür.

Açık kasa Kamyonetleri Ucuza Maletmenin Yolu:

Çiçekdağlılar kaporta olarak ford transit marka minübüsleri projelendirerek açık kasa kamyonetler haline dönüştürüyoruz. Tamamen legal(resmi) yollardan bu araçların projelendirmesini yapıyor ve bu araçları değerlendiriyoruz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Türkiye’nin her yerinden siparişler alabilen ve bu siparişleri zamanında ve %100 memnuniyetle siz değerli müşterilerimize sunabilen kuruluşumuz bir telefonunuzu beklemektedir.

 

© 2016 ÇİÇEKDAĞLILAR KAPORTA | Template by DemusDesign | Theme by Theme Lab